5. jubilarna skupština AMCA TTF-a
Postovani clanovi i prijatelji AMCA TTF-a,

Lipanj na pragu donosi nam nasu Skupstinu AMCA TTF-a.

Poruku s Pozivom na jubilarnu 5. skupstinu Udruge AMCA TTF-a zapocinjem s fotografijama u prilogu.

U jednoj je na trenutak zaustavljeno vrijeme srdacnog susreta umirovljene profesorice Dubravke Raffaelli s bivsim studentima, Olgom Jukic Kolobaric, Zdenkom Ugrin i Feridom Jakupovicem. U ovaj trenutak susreta ugradjeno je mnogo vise od prijenosa znanja, zelim ga s Vama podijeliti i zazeliti Vam ovakve susreta. Takva je nasa udruga AMCA TTF.
U nasoj udruzi nicu nove ideje i nizu se uspjesne aktivnosti.
Najsvjezija, od ovog svibnja, vezana je za poziv AMCA TTF upucen hrvatskim tekstilnim tvrtkama za popunjavanje Upitnika kojeg nam je iz Bruxells-a poslao EURATEX ( www.euratex.org ), udruzenje europskih proizvodjaca tekstila i odjece.  U tijeku samo dva dana popunjeni Upitnik poslali su nam slijedece tvornice/konfekcije:
Jadran, Siscia, Kotka, LIO, RIO, Varteks, Galeb, Lola Ribar, Odjeca i Predionica Klanjec. Po broju odgovora treci smo u Europi (iza Njemacke i Slovenije). Da je vremena za ovu akciju bilo malo vise, bilo bih ih jos.
AMCA TTF se svima zahvaljuje. Pokazali ste se pravim Europljanima, što i jesmo od stoljeca davnih!

Prelijepa priroda s drugih dviju fotografija poziva Vas u nedjelju 15.
lipnja 2008., na izlet u Bosansku Krupu, u organizaciji sestrinjske udruge AMACIZ. Dolje je poziv na ovaj izlet.  Ako zelite na izlet javite nama a mi cemo to AMACIZ-u, koristite ovaj e-mail, fax. (48 77 355) ili jednostavno nazovite (48 77 360; 091 591 46 37)  ili Anitu Tarbuk (48 77 358). Prema donjoj poruci Alke Horvat, ucinite to sto prije.

Nastavljamo s organizacijom susreta generacija, ovog puta bivsih studenata upisanih 80-tih, u rasponu od 1980. do 1985. god.  Ako ste u ovoj skupini javite nam se do sredine sljedeceg tjedna, vec smo Vas 20-ero pronasli.

Secer na kraju, pozivam Vas na Skupstinu nase AMCA TTF, koja se pamti cijelu godinu.

Vasa,

Ana Marija Grancarić

Predsjednica AMCA TTF-a

Napomena: Kako Vas ima svugdje po bijelom svijetu, nase poruke vecinom idu bez etimoloskih znakova. Ovime se ispricavamo alumnima u Hrvatskoj.

KRUPA2008_087.jpg
  AMCA_TTF_poziv_5_skupstina_2008.pdf