Redovita skupština Hrvatske udruge bivših studenata i prijatelja Tekstilno-tehnološkog fakulteta - Izvještaj
Skupština je otpočela hrvatskom himnom koju je pod ravnanjem Filipa Pavišića, u togama Fakulteta, izveo zbor AMCA TTF-a. Posebnu čast Skupštini ukazao je svojom nazočnošću pjesnik i akademik Dragutin Tadijanović, autor pjesme „Dugo u noć, zimsku bijelu noć“.    Dolazak pjesnika u dvoranu popraćen je pljeskom dobrodošlice. Pjesnik se obratio prisutnima i vidljivo dirnut emocijama recitirao svoje najdraže stihove. Slijedio je dugotrajan pljesak zahvalnosti. Pjesnik Tadijanović stigao je na Skupštinu u pratnji Ivana Stamaća, autora   skladbe na tekst Dragutina Tadijanovica, koja je dobila nagradu za najbolju šansonu na festivalu “Zagreb 74”. Ovu skladbu je AMCA TTF-a na Osnivačkoj skupštini proglasila svojom pjesmom. Pjesnik je profesorici Grancarić uručio poklon za Tekstilno-tehnološki fakultet, zbirku pjesama pod nazivom “Srebrne svirale”. Profesorica Grancarić je pjesniku uručila monografiju Tekstilno-tehnološkog fakulteta, beđ Udruge te bijelu majicu sa znakom AMCA TTF-a.
Nakon recitacije autora stihova i dragog gosta Dragutina Tadijanovica, dr. Jelka Vince-Pallua ovu je pjesmu izvrsno otpjevala zasluživši dugotrajan pljesak.
Skupštinu su pozdravili ugledni gosti, predsjednici i koordinatori AMCA Sveučilišta u Zagrebu: prof. dr. sc. Greta Pifar-Mrzljak, Predsjednica Saveza AMCA, prof. dr. sc. Štefica Cerjan-Stefanović, Predsjednica AMACIZ-a, prof. dr. sc. Marijan Pribanić, predsjednik AMCA Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, prof. dr. sc. Marija Kaštelan-Macan, urednica Glasnika AMACIZ-a i aktivna članica AMACIZ-a od osnutka ove udruge, prof. dr. sc. Emil Hodžić, dugogodišnji voditelj planinarske sekcije AMACIZ-a te doc. dr. sc. Jelka Vince-Pallua, koordinator AMCA Filozofskog fakulteta.
Skupština je nastavila rad izvješćem predsjednice Ane Marije Grancarić o radu i poslovanju Udruge u periodu nakon Osnivačke skupštine. Financijsko izvješće i plan podnijela je blagajnica udruge Milica Rihtarec. Slijedilo je predstavljanje uspješne članice udruge, dipl. ing. Dragice Mihajlović s kolekcijom vlastitih kreacija inspiriranih motivima hrvatskih gradova. Kolekcija je predstavljena projekcijom a nakon toga dvoranom su prošetali diplomandica TTF-a Marta Galeković i svježe diplomirani Igor Jančijev. Marta u haljini Dragice Mihajlović s motivima Dubrovnika koju će ove godine nositi Miss turizma Hrvatske na izboru Miss turizma Planet u Ateni. Igor je nosio kravatu s istim motivima. Ove domaće manekene Skupština je nagradila pljeskom.
Predsjednica Udruge je zatim članovima i podupirateljima AMCA TTF-a uručila Zahvalnice, pjesniku Dragutinu Tadijanoviću, kompozitoru Ivanu Stamaću, dekanu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, prof. dr. sc. Dubravku Rogaleu, dipl. ing. Vinku Barišiću, gospodinu Borisu Buriću, dipl. ing. Tomislavu Duliću, mr. sc. Ranki Franc Štern, prof. dr. sc. Vladimiru Oreškoviću, dirigentu Filipu Pavišiću, gospodji Milici Rihtarec, dipl.ing. Ivani Salopek, dipl. ing. Marijanu Špiljku te dipl. ing. Agati Vinčić.  Prof. dr. sc. Dubravka Raffaelli, dr. sc. Miroslav Trgo, dipl. ing. Zlatko Kozina te dipl. oec. Igor Stojanović, bili su sprijećeni dolasku na Skupštinu te će im Zahvalnice biti naknadno uručene. Skupština je završena ugodnim druženjem uz domjenak.

dr. sc. Ana-Marija Grancarić, red. prof., 27.06.2005 13:26