Radni posjet Sveučilištu u Gentu
Poštovani partneri i suradnici na projektu T2Net,

Kao što znate, sukladno planu razvoja projekta T2Net skupina naših suradnika je od 11. veljače do 16. veljače 2007. bila u radni posjet Sveučilištu u Gentu.  Prema programu u prilogu, nastavnici iz UGenta su nam održali serminar iz vrlo interesantnih tema.

Sljedeći su suradnici bili u Gentu:

Dr.sc. Edita Vujasinović
Agata Vinčić, dipl.inž.
Maja Somogyi, dipl.inž.
Vedran Đurašević, dipl. inž.
Ivana Schwarz, dipl-inž.
Prof. dr.sc. Ana Marija Grancarić

S radošću Vam prenosim da smo bili jedinstveni, u svim vidovima rada i druženja.

Iz priloženog programa, kojeg smo u potpunosti ispunili, vidljivo je dalje da smo posjetili nekoliko institucija i tvornica:

1. Federaciju tekstilne industrije: FELBELTEX (www. felbeltex.be)
2. Udruženje odjevne industrije: CREAMODA ( www.creamoda.be )
3. Gospodarsku komoru Flandrije:VOCA ( www.ivoc.be )

Gornje institucije su nam prezentirale stanje u tekstilu u Flandriji, odnosno Belgiji. Za informaciju da je u Flandriji vidljiva aktivnost na mnogim poljima neusporedivo s našom zbiljom indiferentnosti. Tamo se mnogo radi.

Slijedio je i posjet tvornicama gdje smo vidjeli savršenu organizaciju rada, izvrsne proizvode i visoku ekološku razinu rada, upravljanu strogim propisima:

4. Moćna tvornica pletiva i donjeg rublja: LIEBAERT ( www.liebaert.com )
5. Grupa Masureel u čijem je sastavu i vlasništvu tvornica Pazin-Textiles ( www.masureel-group.com )

Sve ove organizacije su nas primile s nevjerojatnom dobrodošlicom.

Schedule training on Smart Textiles and Technical textiles.doc

Uredništvo, 28.02.2007 09:53