Tekstilno-tehnološki fakultet
 
Vijesti > kolegij: Odabrana poglavlja odjevne tehnologije

  Usmeni dio ispita od ispitnog roka 26. lipnja 2013. god.

Usmeni dio ispita održati će se u ponedjeljak, 1. srpnja 2013.  u 9 sati.

Komisijski ispiti će se održati u ponedjeljak, 1. srpnja 2013.  11 sati.

27.06.2013 10:52    
 
  Rezultati pismenog dijela ispita održanog 26. lipnja 2013. god.

Rezultati pismenog dijela ispita za ispitni rok 26. lipnja 2013. god. su slijedeći:

     1. Bunjački, Ana Marija- dobar (3)

     2. Kuridža, Martina – vrlo dobar (4)

Termin održavanja usmenog dijela ispita bit će naknadno objavljen.

26.06.2013 15:30    
 
  Rezultati kolokvija

Rezultati kolekvija održanog 13 lipnja 2013. god iz kolegija Odabrana poglavlja odjevne tehnologije su slijedeći:

1. Petra Ivanko - dobar (3)

2. Marija Bunjački - dobar (3)

3. Ivana Horvatić - vrlo dobar (4)

4. Kristina Kuriđa- vrlo dobar (4)

17.06.2013 12:37    
 
  Termin održavanja usmenog dijela ispita za ispitni rok 20.02.2013. god. je slijedeći:

  Usmeni dio ispitnog roka 20.02. 2013. god. održat će se 25.02.2013. u ponedjeljak u 9.30 sati

 

< /> < /> < /> <>   < /> < />
 

 

20.02.2013 21:01    Cijeli tekst
 
  Termin usmenog dijela ispita za ispitni rok od 14.prosinca 2012.
Usmeni dio ispitnog roka 14.12. 2012. god. održat će se   19.12.2012. u SRIJEDU u 10:00 sati.  
14.12.2012 19:41    Cijeli tekst
 
  Termin usmenog dijela ispita za ispitni rok od 23. studenog 2012.

Usmni dio ispita će se održati u utorak, 27. studenog 2012. u 11 sati.

24.11.2012 22:30    
 
  Termin usmenog dijela ispita za ispitni rok od 12. rujna 2012.

Termin usmenog dijela ispita za ispitni rok od 12. rujna 2012. je u  utorak  18. rujna 2012. u 10 sati .

12.09.2012 21:20    
 
  Termin usmenog dijela ispita za rok 11. 7. 2012.

Usmeni dio ispita roka 11. 07. 2012. će se održati u četvrtak, 11. 7. 2012. u 11 sati.

11.07.2012 16:13    
 
  Rezultati pismenog dijala ispita održanog 06.06.2012. god

Rezultati pismenog dijela ispita održanog 06. 06. 2012. god. su sljedeći:

Tehnike ralizacije odjeće

  1. Šamec, Martina, dovoljan (2)
  2. Silvija Celjak - odličan (5) 

Procesi proizvodnje odjeće II

    1. Vidas, Andrea - vrlo dobar (4)

Tehnološki procesi krojenja odjeće

   1. Bolkovac, Lucija - dobar (3)

Tehnološki procesi šivanja odjeće

   1. Šimunić, Tin- odličan (5)

Odabrana poglavlja odjevne tehnologije

   1. Vuković, Sandra –usmeni

Pismeni dio ispita možete pogledati za vrijeme konzultacija.

Usmeni dio ispita održat će se u SRIJEDU 13.06.2012. god. u 10 h

                                         

06.06.2012 15:36    
 
  Rezultati ispita održanog 11.05.2012. god. su:

Tehnike realizacije odjeće

     1.        Mikulić, Lucija- dovoljan (2)

2.        Popović, Diana- dobar (3)

3.        Škreblin, Ivana – dovoljan (2 k)

Projektiranje proizvodnih sustava

1.        Rukavina, Tanja- usmeni

 

Odabrana poglavlja odjevne tehnologije

 

1.        Nevžala, Jasmina- usmeni

Pismeni dio ispita možete pogledati za vrijeme konzultacija.

Usmeni dio ispita održat će se UTORAK, 15.svibnja 2012. u 12 h.

12.05.2012 08:21