Tekstilno-tehnološki fakultet
 
Info > kolegij: Procesi proizvodnje odjeće

  Obavijest studentima
Poštovani studenti, u srijedu, 11.06.2014. se neće održavati konzultacije kod asistentice Ivane Špelić, dipl. ing. Stoga će se konzultacije održavati u ponedjeljak, 09.06.2013. od 10,00 do 12,00 h te u četvrtak, 12.06.2014. od 10,00 do 12,00 h. Sve zainteresirane studente četvrtog semestra preddiplomskog studija Tekstilna tehnologija i inženjerstvo, koji su odslušali predavanja i vježbe iz kolegija Procesi proizvodnje odjeće u zimskom semestru akad. god. 2013./14., molim da se jave asistentici Ivani Špelić u utorak između 11,00 i 13,00 h u prostoriju B-008a, kako bi mogli razgledati sredstva rada i šivaonicu. Ivana Špelić, dipl. inž.
05.06.2014 15:58    
 
  Obavijesti o vježbama iz kolegija PROCESI PROIZVODNJE ODJEĆE

Obavijest studentima

Dana 25.10.2013. godine neće se održavati vježbe iz kolegija PROCESI PROIZVODNJE ODJEĆE , zbog službenog odsustva s Fakulteta.

                                                                      Martina Bobovčan Marcelić

24.10.2013 10:23    
 
  OBAVIJEST STUDENTIMA

Zbog službenog odsustva s Fakulteta radi stručnog usavršavanja u razdoblju od 01. 03. do 01. 06. 2013. god . neću održavati konzultacije. Za sva pitanja i informacije možete se obratiti dr. sc. Snježani Firšt Rogale, doc. u vrijeme konzultacija, srijedom od 10 h.

Hvala na razumjevanju,

                                                 Martina Bobovčan Marcelić, dipl. inž.

05.02.2013 13:00    
 
  OBAVIJEST STUDNETIMA

 Obavještavaju se studenti koji su u šk. god. 2011/12. položili kolokvij iz kolegija PROCESI PROIZVODNJE ODJEĆE da im se produžuje mogućnost izlaska na usmeni dio ispita na slijedećim ispitnim rokovima: 06.06.2012.; 27.06.2012.; 11.07.2012. i 29.08.2012.

                                                            dr.sc. Dubravko Rogale, red. prof.

25.05.2012 11:59    
 
  Obavijest o početku izvođenja vježbi iz kolegija Procesi proizvodnje odjeće za zimski semestar
Vježbe iz kolegija Procesi proizvodnje odjeće počinji u srijedu 28.09.2011- grupa D od 13:00- 14: 45h
22.09.2011 10:42    
 
  RASPORED GRUPA ZA VJEŽBE IZ KOLEGIJA PROCESI PROIZVODNJE ODJEĆE ZA ZIMSKI SEMESTAR 2011/12.
• Grupa D: SRIJEDA do 13:00-14:45 Ime I prezime KRSTAČIĆ SARA (Grafički) na smjer IDTO POČAČIĆ NIVES (Grafički) na smjer IDTO KOVAČEVIĆ PETRA (FKIT) KORŠA NATALIJA (FKIT) SEVER IVANA (FKIT) PETRAK VALENTINA (FKIT) JERKOVIĆ ZVJEZDANA (FKIT) TOT IVANA (FKIT) ZRNO SANJA (FKIT) MARKOVIĆ ANA (FKIT) MUDOVČIĆ SANJA (FKIT) KURAN RENATA (FKIT) Napomena: Ukoliko netko zbog opravdanih razloga ne može biti u grupi u koju je raspoređen, molimo da se javi asistentici Martini Bobovčan u kabinet 309a.
22.09.2011 10:38    
 
  RASPORED GRUPA ZA VJEŽBE IZ KOLEGIJA PROCESI PROIZVODNJE ODJEĆE ZA ZIMSKI SEMESTAR 2011/12.
• Grupa C: PONEDJELJAK od 08:00-09:45 Ime I prezime: LUKAĆ PETRA MIHIĆ MARTINA PANTELIĆ MARKO PAVLOVIĆ JOSIP PUKLIN SUNČICA RELJA VINKO ROŽIĆ IVANA SAMARŽIJA IVA SAMBOLEK MIRJANA SILOV LEONA STIPANČEVIĆ IVA ŠEPER PETRA ŠKRPEC URANELLA ŠTROK KRISTINA UJEVIĆ IVAN UŠĆEBRKA ANA VIDOVIĆ MARIO VITEZ IRENA VITEZ MATEJA ZEMLJIĆ IVA ŽEŽELIĆ ANDREA RADNIĆ KATARINA VILUS TOMISLAVA Napomena: Ukoliko netko zbog opravdanih razloga ne može biti u grupi u koju je raspoređen, molimo da se javi asistentici Martini Bobovčan u kabinet 309a.
22.09.2011 10:37    
 
  RASPORED GRUPA ZA VJEŽBE IZ KOLEGIJA PROCESI PROIZVODNJE ODJEĆE ZA ZIMSKI SEMESTAR 2011/12.
• Grupa B : PETAK od 13:00-14:45 Ime I prezime: DOLENEC MARIJA DRAKULA NIKOLINA DRČIĆ DANIJELA GRMAN IVANA HUDOLIN DAFNE JURKOVIĆ TINA KRALJEVIĆ IVAN KRMPOTIĆ VEDRANA KRSTANOVIĆ ŽELJKA LORKOVIĆ MATEJA LUKIĆ JELENA VRANKO MATEJA Napomena: Ukoliko netko zbog opravdanih razloga ne može biti u grupi u koju je raspoređen, molimo da se javi asistentici Martini Bobovčan u kabinet 309a.
22.09.2011 10:36    
 
  RASPORED GRUPA ZA VJEŽBE IZ KOLEGIJA PROCESI PROIZVODNJE ODJEĆE ZA ZIMSKI SEMESTAR 2011/12.
RASPORED GRUPA ZA VJEŽBE IZ KOLEGIJA PROCESI PROIZVODNJE ODJEĆE • Grupa A : Petak od 08:00-09:45 Ime I prezime: BAGARIĆ PETRA GOJKOVIĆ IVAN KAPLAN KRISTINA PECK-TIJEGLIĆ MARTINA POROBIJA JELENA TANČIK JOSIPA VLAHOV KRISTINA ZANKI ANTONIA ZDJELAREVIĆ INJA KRSTAČIĆ SARA (Grafički) POGAČIĆ NIVES (Grafički ANUŠIĆ MAJA BANOVAC ANTONELA BEČICA TINA BONIFAČIĆ IAN BULJEVIĆ ANA CRNOGORAC MAJA ČORAK IVANA ĆUK JOSIPA DEVEDŽIĆ KREŠIMIR ĆAĆIĆ IVA (njemački) MIJATOVIĆ ANA Napomena: Ukoliko netko zbog opravdanih razloga ne može biti u grupi u koju je raspoređen, molimo da se javi asistentici Martini Bobovčan u kabinet 309a.
22.09.2011 10:23    
 
  Rezultati ispita - rok: 20. lipnja 2011.

Rezultati pismenog dijela ispitnog roka od 20.06.2011 su slijedeći:  

 

Projektiranje proizvodnih sustava

Novosel, Mateja – dobar (3)

Upis ocjena: u ponedjeljak, 27. lipnja 2011 u 10.30 sati .

 

21.06.2011 12:47