Interaktivno predavanje: "Moja napuljska pustolovina: Erasmus s invaliditetom?"

Odlazak na Erasmus+ razmjenu jedno je od najuzbudljivijih studentskih iskustava, koje se pamti cijeli život! No, kako izgleda odlazak na Erasmus za studente s invaliditetom i koje im se mogućnosti nude? O tome će u sklopu predavanja koje organizira Centar za podršku studentima i razvoj karijera (CARPO) Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta pričati Vid Bonča, student 2. godine diplomskog studija Talijanskog jezika i književnosti te Lingvistike na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu i član Povjerenstva za studente s invaliditetom, savjetodavnog tijela koje ima za cilj koordinaciju i poboljšanje uvjeta studiranja za studente s invaliditetom, koji će nam predstaviti svoje iskustvo na Erasmus+ razmjeni u Napulju te Petra Habulin, suradnica Odjela za prioritete programa Erasmus+ u obrazovanju iz AMPEU.

DATUM I MJESTO: 28. 5. u 16:00 sati u dvorani P10 Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta (Znanstveno-učilišni kampus Borongaj, Borongajska cesta 83f)

LINK ZA PRIJAVU: https://forms.gle/CDUoLfC9kbBe6o3E8

prof. dr. sc. Vesna Marija Potočić Matković koordinatorica za studente s invaliditetom TTF-a

07.05.2024 15:51

Interaktivno predavanje: "Moja napuljska pustolovina: Erasmus s invaliditetom?"