Predstavljanje smjerova studentima treće godine prijediplomskih studija TTI i TMD za upis na diplomske studije

Predstavljanje smjerova koji se izvode na sveučilišnim diplomskim studijima Tekstilna tehnologija i inženjerstvo (TTI) i Tekstilni i modni dizajn (TMD) studentima treće godine sveučilišnih prijediplomskih studija održat će se prema sljedećem rasporedu:

- predstavljanje smjerova sveučilišnog diplomskog studija Tekstilna tehnologija i inženjerstvo u utorak 7. svibnja 2024. godine od 9:45 do 10h u učionici B-316,

- predstavljanje smjerova sveučilišnog diplomskog studija Tekstilni i modni dizajn u srijedu 8. svibnja 2024. godine od 10:45 do 11:15h u učionici A-101.

Upućuje se poziv studentima koji će u ak. god. 2023./2024. završiti studiranje na prijediplomskim studijima, na predstavljanje smjerova na diplomskoj razini studiranja. Na prezentaciji smjerova studenti će dobiti detaljne informacije o svim smjerovima od strane relevantnih nastavnika Fakulteta.

Studentima će biti podijeljen predložak s informacijama o predviđenim vremenskim rokovima za završetak studiranja na prijediplomskoj razini, prijavama tema završnih radova, te vremenskim rokovima i uvjetima upisa na diplomsku razinu studija.

Izv. prof. dr. sc. Ksenija Smoljak Kalamir Prodekanica za nastavu

Studiji i studenti