STUDENTI FILIP PALJAK, VICKO RACETIN i ANTONIJA BUCIĆ nagrađeni na DA! festivalu

DA! festival je projekt koji organiziraju studenti za studente s ciljem prezentiranja vještina studenata kroz radove i njihove afirmacije u javnosti, stvaranja međusobnih poznanstava, stjecanja novih znanja i sposobnosti u interdisciplinarnom okruženju te uvid u aktualne teme iz relevantnih područja. Ovaj višednevni festival umjetničko-znanstveno-tehničkih struka organiziran u obliku studentske izložbe, radionica, predavanja i zabavnog programa projekt je studenata dizajna i arhitekture Arhitektonskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i održan je od 8. do 24. travnja 2024.
Studentska izložba obuhvaća sedam kategorija te su u kategoriji MODNI DIZAJN sudjelovali i studenti TTF-a gdje su kao najbolji radovi nagrađeni slijedeći:

1. nagrada: Filip Paljak, "Disturbia", mentorica doc. art. Ivana Mrčela,
2. nagrada: Vicko Racetin, "[grand]-PA", mentorica prof. art. dr. sc. Jasminka Končić, asistent dr. sc. Duje Kodžoman
3. nagrada: Antonija Bucić "TRANFORMATION 24", mentorica doc. art. Josipa Štefanec

Čestitke nagrađenim studentima i njihovim mentorima!

Više o festvalu, virtualnoj izložni i nagrađenim studentima saznajte ovdje:

• 1_Filip_Paljak_Disturbia

• 2_Filip_Paljak_Disturbia