Service for Textile European Projects

10000, Zagreb
tel. i fax.: 48 773 57
E-mail: step@ttf.hr

Servis Tekstilnih Europskih Projekata (STEP) je osnovan za pomoć znanstvenom, nastavnom i administrativnom osoblju Tekstilno-tehnološkog fakulteta s ciljem popularizacije, uključivanja i olakšane koordinacije Europskih projekata.

Kroz razmjenu ideja, iskustva i znanja u svrhu podizanja kvalitete znanstveno-istraživačkog i nastavnog rada, te menadžmenta nastojati će se povećati konkurentnost Fakulteta na međunarodnoj razini u okviru europskih projekata.

Voditeljica doc.dr.sc. Sandra Flinčec Grgac
Zamjenica voditelja dr. sc. Ivane Gudlin Schwarz
Administrator -
Informatička podrška izv. prof. dr. sc. Željko Penava

Kontakt osobe na zavodima:

• Zavod za dizajn tekstila i odjeće: dr. sc. Alica Grilec Kaurić, asistent
  • Zavod za materijale, vlakna i ispitivanje tekstila: Marijana Pavunc, mag.ing.tech.text.
  • Zavod za odjevnu tehnologiju: dr. sc. Goran Čubrić, viši asistent
  • Zavod za primjenjenu kemiju: izv. prof. dr.sc. Mario Cetina
  • Zavod za projektiranje i menadžment tekstila: dr. sc. Ivana Gudlin Schwarz, viši asistent
  • Zavod za tekstilno-kemijsku tehnologiju i ekologiju: doc.dr.sc. Sandra Flinčec Grgac