10. EDU međunarodne studentske radionice kostimografije, mode i tekstilnog oblikovanja, fotografije te likovne kritike/eseja

U ponedjeljak, 5. prosinca, započinju s radom desete po redu EDU međunarodne studentske radionice kostimografije, mode i tekstilnog oblikovanja, fotografije te likovne kritike/eseja, u sklopu kojih će se radionice kostimografije i mode odvijati na Tekstilno-tehnološkom fakultetu u Zagrebu. Voditeljica projekta radionica i mentorica je doc. dr. art. Ivana Bakal, voditelji radionica i mentori: izv. prof. Tanja Devetak i doc. Almina Đuraković iz Ljubljane, mr. Ljiljana Petrović, redovna profesorica, iz Beograda, te stručna suradnica mag. ing. Đurđica Kocijančić.

Više o projektu možete pročitati u privitku:

NaslovVrsta
EDUpdf