15. izdanje praškog kvadrijenala – hrvatska studentska sekcija / PRAGUE QUADRENNIAL – STUDENT EXHIBITION CROATIA

Na petnaestome izdanju PRAŠKOGA KVADRIJENALA SCENOGRAFIJE I SCENSKOG PROSTORA (PQ 2023) sudjelovala je i hrvatska studentska sekcija  izložbom studenta kostimografije Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkoga fakulteta (TTF) i studenata scenografije Akademije za primijenjenu umjetnost Sveučilišta u Rijeci (APURI) pod naslovom Potresen, ali ne i slomljen (Shaken, but not broken) osmišljenom posebno za Praški kvadrijenale 2023. Kustosice izložbe su doc. dr. art. Ivana Bakal i dr. sc. Martina Petranović, mentorica zagrebačkih studenata je doc. dr. art. Ivana Bakal u suradnji s Đurđicom Kocijančić dipl. ing, a riječkih Lara Badurina i Stefano Katunar. Na projektu su sudjelovali sljedeći studenti TTF-a sa studija Tekstilno i modnog dizajna smjer Kostimografije: Sara Bardić, Teodora Cerovac, Sofija Curiš, Josip Đerek, Ema Marković-Imbrija, Ana Roko uz studenticu poslijediplomskog studija Luciju Agić.

Više o projektu možete otkriti u privitku:

NaslovVrsta
PRAGUEpdf