Advent na stručnom studiju u Varaždinu

Advent na stručnom studiju u Varaždinu Tekstilno-tehnološkog fakulteta obilježen je posjetom učenika Srednje strukovne škole Varaždin i Gospodarske škole Varaždin. U prostoru Preddiplomskog stručnog studija tekstilne, odjevne i obućarske tehnologije u Varaždinu, 12.12.2022. godine srdačno su primljeni učenici Srednje strukovne škole Varaždin i Gospodarske škole Varaždin, kojima su dobrodošlicu uz predstavljanje Studije uputili predstojnik SJ Varaždin Josip Petric a prezentaciju o uvjetima upisa, smjerovima, kompetencijama i načinu izvođenja nastave te provedenim aktivnostima na popularizaciji Sveučilišta u Zagrebu, Tekstilno-tehnološkog fakulteta, uz poseban osvrt na stručni studij u Varaždinu predstavila je Kristina Maršić.

Učenicima su dodatno sažeto predstavili nastavni rad iz područja tekstilne, odjevne i obućarske tehnologije te smjera dizajn obuće nastavnici: Suzana Kutnjak-Mravlinčić, Franka Žuvela Bošnjak i Agata Vinčić, uz demonstraciju nekih uređaja i metoda rada. U nastavku u blagdanskom ozračuju učenici su sudjelovali u natjecateljskom kvizu, kojeg je osmislila Kristina Maršić a koji je prošao u veseloj atmosferi.

• Advent Varaždin 1

• Advent Varaždin 2