Animal Farm izložba scenografije, kostimografije i vizualnog identiteta opere

U srijedu 1. lipnja 2022. u galeriji Šira u Zagrebu otvara se skupna izložba radova studenata Akademije likovnih umjetnosti, Akademije dramske umjetnosti i Tekstilno-tehnološkog fakulteta.

Autori kostimografije su studenti prve godine diplomskog studija Kostimografije (ak. god. 2020/21. i ak. god. 2021/22.) Lucija Agić, Petra Grgić, Paula Kunc, Anđela Lovrić, Paula Peloza, Josipa Primorac, Martina Ružić, Laura Špoljar, Mihaela Šušković, Ana Vidić, Elizabeta Vuković, Paula Zoričić, Sara Bardić, Sofija Curiš, Josip Đerek, Ema Marković-Imbrija, Ana Roko i Teodora Kralj , a radili su pod mentorstvom doc. art. Barbare Bourek, izv. prof. dr. sc. Irene Šabarić, Franke Karin, ass., dr. sc. Beti Rogine-Car i prof. dr. sc. Ane Sutlović.

Autori obuće za operu su studenti druge i treće godine studija Dizajna obuće (ak. god.20/21.) Lara Bobek, Sara Stojko, Dora Kranjec i Sanja Makšan pod mentorstvom dr. sc. Suzane Kutnjak-Mravlinčić.

Izložba će trajati sve do 11. lipnja, a više o događaju možete pogledati u privitku:

NaslovVrsta
Animal Farmpdf