Best organizira Dan karijera

BEST - udruga studenata tehničkih i tehnoloških fakulteta koja djeluje na 96 sveučilišta u Europi organizira sajam poslova pod nazivom Dan karijera, koji će se održati 14. i 15. listopada 2021. U skladu s preporučenim mjerama stožera ovogodišnje izdanje Dana karijera će se odvijati u Studentskom centru Sveučilišta u Zagrebu.

Ovaj događaj studentima pruža priliku da poslušaju predstavljanja partnera Dana karijera kao svojih potencijalnih poslodavaca, a potom koncepta Poslovnog umrežavanja kroz petominutni intervju poslodavci mogu pojedinačnim kandidatima postaviti pitanja koja smatraju važnim za svojeg potencijalno budućeg zaposlenika.

Studenti se mogu prijaviti na sudjelovanje do 12. listopada, a za sve dodatne informacija obratite se na mail: karlo.brcina@best.hr ili na broj telefona +385 92 500 5015.

01.10.2021 09:06

Best organizira Dan karijera