BEST stručni seminari

BEST - udruga studenata tehničkih i tehnoloških fakulteta koja djeluje na 96 sveučilišta u Europi, raspisuje prijave za stručne seminare tijekom ljeta na čak 39 europskih sveučilišta (lista seminara je dostupna na sljedećoj poveznici: best.eu.org/courses/list.jsp). Studenti prijavom na seminar imaju priliku upotpuniti svoje područje studija, raspravljati o obrazovanju, učiti od stručnjaka i napraviti prvi korak prema internacionalnoj karijeri. Prijave se vrše putem web stranice:best.hr/prijava-za-seminare/, a traju do 15.3.2020. U svrhu pružanja pomoći studentima u pisanju motivacijskog pisma uskoro će biti održana radionica, a točan termin održavanja iste biti će objavljen na Facebook stranicu BEST-a web.facebook.com/BESTZagreb/.

Prilozi:

NaslovVrsta