Članovi sindikalne podružnice Tekstilno-tehnološkog fakulteta sudjelovali su na 22. Sportskim igrama Sindikata znanosti

Nakon dvije godine pauze zbog COVID-19 pandemije 22. Sportske igre Sindikata znanosti održane su u Rovinju od 25. do 29. svibnja 2022. Članovi sindikalne podružnice Tekstilno-tehnološkog fakulteta natjecali su se u više sportskih disciplina i postigli zapažene rezultate.

Prvo mjesto i prijelazni pehar, osvojila je podružnica FOI Varaždin. Ovogodišnje igre prigodnim je govorom otvorila predsjednica Velikog vijeća Sindikata, izv. prof. dr. sc. Vesnica Garašić, a zatvorio je predsjednik Sindikata prof. dr. sc. Petar Pervan.

Više o igrama možete pročitati na slijedećoj poveznici:

Svim sudionicima ovogodišnjih igara zahvaljujemo na timskom i natjecateljskom duhu, a sve ostale zainteresirane članove pozivamo da nam se pridruže 2023.

izv. prof. dr. sc. Maja Somogyi Škoc, glavna sindikalna povjerenica
Snežana Alaupović Kučević, dipl. ing., sindikalna povjerenica

• 1_sind_igre_TTF_team

• 2_sind_igre_TTF_team

• 3_sind_igre_sah_Skenderi

• 4_sind_igre_Pavlovic

• 5_sind_igre_Alaupovic

• 6_sind_igre_Milakovic

• 7_sind_igre_zatvaranje_TTF

izv. prof. dr. sc. Maja Somogyi Škoc, Snežana Alaupović Kučević, dipl. ing.

07.06.2022 14:11