Dan otvorenih vrata Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno – tehnološkog fakulteta 2019.

Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet poziva Vas na Dan otvorenih vrata Tekstilno-tehnološkog fakulteta, u petak 13. prosinca 2019. godine s početkom u 12:00 sati na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu, Prilaz b. Filipovića 28a, Zagreb.

Dan je namijenjen prvenstveno maturantima srednjih škola i gimnazija koji su zainteresirani za kreativan rad u području tekstilne tehnologije i inženjerstva ili modnog dizajna, dakle onim maturantima koji imaju sklonost umjetničkoj ili tehničkoj grupi kolegija na osnovi fundamentalnih kolegija. Kroz smjer Industrijski dizajn tekstila i odjeće na TTF-u bi svoju budućnost mogli pronaći i oni maturanti čije se sklonosti nalaze između tehnologije i dizajna.

Istovremeno se organiziraju i kratka predavanja za nastavnike koji će doći u pratnji učenika:

• S. Firšt Rogale, D. Rogale, Ž. Knezić – Inovacije na TTF-u: Povratak u budućnost
  • Sanja Ercegović Ražić – Primjena plazma tehnologije u obradi tekstilnih materijala
  • Maja Somogyi Škoc – Bilo kuda Tehnički tekstil svuda
  • Koraljka Kovač Dugančić – Dizajn tekstila