Dobitnici Rektorove nagrade za ak. god. 2022./2023.

Na temelju prijedloga Povjerenstva, rektor je nagradio ukupno 100 radova u pet kategorija: 59 radova u a) kategoriji, 15 u b), 7 u d), 2 u e) i 17 radova u f) kategoriji.

Studentima Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta dodijeljene su Rektorove nagrade u dvije kategorije: b) Nagrada za timski znanstveni i umjetnički rad (tri do deset autora) i d) Nagrada za „veliki“ timski znanstveni i umjetnički rad (više od deset autora)

Svečana dodjela Rektorove nagrade održat će se u četvrtak 29. lipnja 2023. u 12 sati u zgradi SEECEL-a, Radoslava Cimermana 88. Zbog ograničenoga broja mjesta u dvorani, molimo dva studentska predstavnika za nagrađeni rad iz kategorije d), da preuzmu priznanja za sve nagrađene studente. Na dan dodjele nagrada studenti trebaju doći pred veliku svečanu dvoranu najkasnije do 11.15 sati (južni ulaz br. 3). Prema Pravilniku o dodjeli Rektorove nagrade dobitnici Rektorove nagrade dužni su pripremiti postere svojih radova. Izložba postera nagrađenih radova održavat će se u SEECEL-u od 29. lipnja do 10. srpnja 2023. U prilogu se nalaze upute za izradu postera i predložak postera.

Popis dobitnika i nagrađenih radova objavljeni su i na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu http://www.unizg.hr .

Čestitamo svim nagrađenim studentima i njihovim mentorima!

doc. dr. sc. Bosiljka Šaravanja (Prodekanica za znanstveno-istraživački rad)

Studiji i studenti
15.06.2023 14:21

Dobitnici Rektorove nagrade za ak. god. 2022./2023.