Dobitnici Rektorove nagrade za akademsku godinu 2020./2021.

Rektor prof. dr. sc. Damir Boras nagradio je ukupno 186 radova Rektorovom nagradom u pet kategorija: 126 radova u a) kategoriji, 19 u b), 8 u d), 7 u e) i 26 radova u f) kategoriji.

Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet na Natječaj je prijavilo 8 radova u četiri kategorije: a) dva rada, b) jedan rad, d) tri rada i f) dva rada.

Dodijeljeno je šest Rektorovih nagrada što je velik uspjeh za naš Fakultet postignut kroz znanstveno-istraživački i umjetnički rad studenata uz mentorsko vodstvo nastavnika i znanstvenika te pomoć pri realizaciji od strane stručnih suradnika.

Dobitnike rektorove nagrade možete pronaći na poveznici:  http://www.unizg.hr/fileadmin/rektorat/Istrazivanja/Znanstvena_postignuca/Nagrade/Rektorova/2020_2021_Dobitnici_Rektorove_nagrade.pdf

Čestitamo svim nagrađenim studentima i njihovim mentorima!

Uprava Fakulteta

Studiji i studenti
25.09.2021 19:44

Dobitnici Rektorove nagrade za akademsku godinu 2020./2021.