Doc. art. Barbara Bourek nominirana za Nagradu hrvatskog glumišta 2021 u kategoriji najbolja kazališna kostimografija

Docentica art. Barbara Bourek, vanjska suradnica na Tekstilno–tehnološkom fakultetu na kolegijima Primijenjena kostimografija i Kostimografija za film i televiziju nominirana je za Nagradu hrvatskog glumišta 2021. u kategoriji najbolja kazališna kostimografija u drami “Škrtac” J. B. P. Molièrea u režiji Dore Ruždjak Podolski i produkciji Satiričkog kazališta Kerempuh iz Zagreba i u drami “Kukci… zaustavljena priča” Karela i Josefa Čapeka u režiji Saše Anočića i produkciji Hrvatskoga narodnog kazališta Split.

15.11.2021 08:13