Dodijeljena međunarodna nagrada "Wiley Analytical Science Award za 2022". godinu timu projekta "ABBAMEDICA"

Izv. prof. dr. dr. sc. Iva Rezić primila je međunarodnu nagradu "Wiley Analytical Science Award 2022" u kategoriji A. Spectroscopy & Microscopy za inovativnu antimikrobnu prevlaku koju istraživački tim razvija u okviru HRZZ projekta "Antimikrobne prevlake za biorazgradive medicinske materijale - ABBAMEDICA". U razvoju inovativnog rješenja za koje je dodijeljena nagrada uglavnom je sudjelovao  istraživački tim sa Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta čiji su članovi uz izv. prof. dr. dr. sc. Ivu Rezić i izv. prof. dr. sc. Maja Somogyi Škoc, izv. prof. dr. sc. Slavica Bogović te doktorandi Lela Martinaga, mag. ing. oecoing. i Mislav Majdak, mag. ing. techn. text.

Čestitamo cijelom istraživačkom timu na ovoj prestižnoj nagradi!

Snimka primanja nagrade dostupna je na poveznici:

doc. dr. sc. Bosiljka Šaravanja (Prodekanica za znanstveno-istraživački rad)

16.11.2022 15:04