Dodjela nagrade o. d. Dekanice Fakulteta najboljim studentima za uspjehe postignute u akademskoj godini 2019./2020. na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu

Povodom obilježavanja Dana Fakulteta bit će dodijeljene nagrade o. d. Dekanice Fakulteta najboljim studentima koji će se odabrati prema vrednovanju po kriterijima navedenim u svakoj od kategorija za koje se student javlja. Za kategoriju 1.1. Izvrsnost uspjeha tijekom studija nije potrebno podnositi prijavu dok za kategorije 1.2. Aktivno sudjelovanje u promociji Fakulteta i 1.3. Izvrsnost uspjeha tijekom studija na doktorskom studiju potrebno je u studensku referadu i u elektronskom obliku na e-mail sflincec@ttf.unizg.hr dostaviti prijavu i svu potrebnu dokumentaciju zaključno do 18. siječnja 2021. godine do 12 sati. Detalji o kriterijima unutar kategorija i potrebnoj dokumentaciji prilikom prijave vidljivi su iz dokumenta u prilogu.

Izv. prof. dr. sc. Sandra Flinčec Grgac

Studiji i studenti