Emisija Sveučilišni Zagreb – Obnova zgrada sastavnica Sveučilišta u Zagrebu nakon potresa

Emisija Sveučilišni Zagreb - Obnova zgrada sastavnica Sveučilišta u Zagrebu nakon potresa prikazana je  15. lipnja 2020. na Z1 televiziji. U emisiji gostuje prof. dr. sc. Stjepan Lakušić, dekan Građevinskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, a sudjeluju prof. dr. sc. Krunoslav Šmit, dekan Arhitektonskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Tihomir Jukić s Arhitektonskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Ivica Rovis, ravnatelj Zavoda za prostorno uređenje Grada Zagreba, mr. Dario Krnjaković, pomoćnik pročelnika za građenje i sanaciju oštećenih objekata društvenih djelatnosti i stambenih objekata.

Emisiju možete pogledati na www.youtube.com/watch?v=YOzEuMX5wqA.

20.06.2020 16:36