Emisija Sveučilišni Zagreb - Prehranom protiv koronavirusa

U emisiji Sveučilišni Zagreb - Prehranom protiv koronavirusa prikazanoj 4. svibnja 2020. na Z1 televiziji gostovala je prof. dr. sc. Jadranka Frece, dekanica Sveučilišta u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološkoga fakulteta. O jačanju imuniteta zdravom prehranom tijekom pandemije koronavirusom u emisiji govore profesori i suradnici s Sveučilišta u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološkoga fakulteta prof. dr. sc. Zvonimir Šatalić, izv. prof. dr. sc. Antonio Starčević i Iva Čanak, mag. ing. bioproc, a projekt Sveučilišta u Zagrebu Veterinarskoga fakulteta  pod nazivom 'Inovativni funkcionalni proizvodi od janjećega mesa' u emisiji će predstaviti dr. sc. Tomislav Mikuš.

Urednik i voditelj emisije je prorektor za inovacije, transfer tehnologije i komunikacije Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Miljenko Šimpraga.

Emisiju možete pogledati na www.youtube.com/watch?v=u4IGC-eMuJU

06.05.2020 14:44