Emitiranje emisije „Sveučilišni Zagreb - TTF, inovacije i suradnja s gospodarstvom“

U emisiji „Sveučilišni Zagreb“ televizije Z1 bit će emitiran video prilog s tematikom inovacija Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta i njegove suradnje s gospodarskim subjektima. U emisiji gostuju o.d. dekanica Tekstilno-tehnološkog fakulteta izv. prof. dr. sc. Anica Hursa Šajatović, prodekanica za znanstveno-istraživački rad izv. prof. dr. sc. Sandra Flinčec Grgac, prof. dr. sc. Dubravko Rogale, prof. dr. sc. Sandra Bischof i prof. dr. sc. Ivan Novak.

Emisija će biti emitirana na Z1 televiziji u ponedjeljak 22. ožujka 2021. u 22.30 i reprizno u subotu 27. ožujka u 12.30 sati.

Press
22.03.2021 18:38