ESF projekt Matice hrvatskih sindikata - radionica iz područja zaštite na radu i aktivnog sindikalnog predstavništva

Radionica iz područja zaštite na radu i aktivnog sindikalnog predstavništva unutar ESF projekta Matice hrvatskih sindikata Doprinos tripartitnom socijalnom dijalogu – Perspektive tržišta rada održana je na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu u srijedu26. veljače 2020. od 10:00 do 13:00 sati u organizaciji sindikalne podružnice Tekstilno-tehnološkog fakulteta i Matice hrvatskih sindikata.

Voditelj radionice bio je Vitomir Begović, mr. sig. ekspert za područje zaštite na radu i bivši ravnatelj Zavoda za unapređivanje zaštite na radu.

Teme radionice bile su zakonodavne i institucionalne mogućnosti, interesi i potreba unapređivanja socijalnog dijaloga u području zaštite na radu i zaštite zdravlja radnika.

Snežana Alaupović Kučević, Ksenija Doležal, Maja Somogyi Škoc (Sindikalna podružnica Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta)

Snežana Alaupović Kučević, dipl. ing.

28.02.2020 13:05