Festival varaždinskih dvorišta 2023. – TTF u dvorištu Županijske palače

Ovogodišnji Festival varaždinskih dvorišta obilježit će se 17. i 18. lipnja 2023., a Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet će u dvorištu Županijske palače kroz kreativne radionice, prezentacije i izložbu radova studenata i djelatnika TTF-a te njihovih suradnika, promovirati tradicijske vještine u području tekstila i obuće. Svoja će vrata otvoriti čak 16 dvorišta u povijesnoj jezgri, u kojima posjetitelje očekuje atraktivan i zanimljiv program, od glazbe, koncerata, predstava, mode, umjetnosti, tradicijske kulture, hortikulture, gastronomije, radionica do edukativnih programa.

Sadržaj aktivnosti predstavljanja TTF-a na Festivalu varaždinskih dvorišta 2023.:

Radionica izrade nakita i privjesaka od ostataka industrijske kože
Radionica: Oslikaj startasicu (i osvoji nagradu)
Edukativna radionica i priča o vuni
Prezentacija studentskih radova smjera: Dizajn obuće kroz film „Put pod noge“
Izložba studentskih radova te postera radova nastalih na Tekstilno-tehnološkom
fakultetu u suradnji s partnerima iz industrije

Više o programu i aktivnostima Festivala varaždinskih dvorišta nalazi se na sljedećoj mrežnoj poveznici: https://varazdin.hr/novosti/najavljena-manifestacija-festival-varazdinskih-dvorista-10470/

15.06.2023 12:12

Festival varaždinskih dvorišta 2023. – TTF u dvorištu Županijske palače