Galerija TTF/ Otvorena izložba radova studenata prve i druge godine preddiplomskog studija, grupe kolegija Crtanje i slikanje

U Galeriji TTF od 05. - 28. listopada 2022 izloženi su radovi studenata Sveučilišta u Zagrebu, Tekstilno tehnološkog fakulteta preddiplomskog studija, grupe kolegija Crtanje i slikanje. Mentori: izv.prof.art. Helena Schultheis Edgeler, predavač Marko Vojnić

Postav izložbe: predavač Marko Vojnić

Radovi studenata prve godine nastali su u sklopu međunarodne radionice „Umjetnost, algoritam i nove tehnologije“

Mentori: izv.prof.art. Helena Schultheis Edgeler, predavač Marko Vojnić

Radovi studenata druge godine nastali su u sklopu međunarodne radionice „Istraživanje kreativnog oblikovanja ljudskog tijela“

Mentor: izv.prof.art. Helena Schultheis Edgeler

Dio tekstilnog materijala donacija je Prostorije d.o.o. i katedre za Tkanje, Zavoda za projektiranje i menadžment tekstila, TTF

Izlažu studenti: Grgur Bešlić, Tereza Dabo, Ana Piplica, Nikolina Hadžić, Ivana Knez, Tihana Josipović, Tea Vuksan, Filipa Ščuka, Katarina Kovačević, Petra Slunjski, Antonela Lahalo, Marcela Krajnović, Lovre Lalić, Dora Jelkić, Luna Turkalj, Ivana Knez, Petra Šenji, Chiara Gatti, Aurora Hercigonja, Leonarda Tibold, Valentina Vragović, Matea Rebac, Lara Radović, Jelena Draženović, Leonarda Šabarić, Laura Jug, Eva Krijan, Valentina Pliško, Doris Lenarčić, Filip Aračić, Mihaela Mamić, Xiao Han Zhan, modna dizajnerica Biserka Šipek, Nika Pendić, Rahaela Strinić, Tamara Gojković, Pia Romani, Iva Želimorski, Anja Bajić, Hana Štoković, Monika Šestan, Laura Vragović, Mihaela Lovrić, Marta Špehar, Nola Haler, Vanja Landripet, Katarina Božićević, Tonka Franić, Kimi Bičanić, Filip Palijak, Alma Hasanović, Zeba Emanuela, Nikolina Pavlović, Sara Debeljuh, Lucija Kundakčić, Antonija Marijanović, Aurora Martinić, Marta Pavšek, Patricija Brnin i Iva Cerpetić.

Izložbe
06.10.2022 09:32