Grupu RGNC posjetili su studenti i nastavnici u okviru projekta RAST

Sadržaj materijala isključiva je odgovornost Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta. Izradu internetske stranice sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

U okviru Centra za karijere i stručnu praksu, a u sklopu projekta Razvoj i provedba stručne prakse na Tekstilno-tehnološkom fakultetu - RAST, uP.03. I .l .04.0024., voditelja izv. prof. dr. sc. Gorana Čubrića, organizirana je posjeta studenata grupi RGNC (Regeneracija, reGALERIJA, Regeneracija non-wovens), Zabok, u pratnji prof. dr. sc. Antonete Tomljenović i izv. prof. dr. sc. Maje Somogyi Škoc, u srijedu, 16. studenog 2022.

Studente i nastavnike srdačno je primio voditelj proizvodnje Regeneracije gosp. Alan Đurek i voditeljica reGALERIJE gđa. Helena Basinger Škrlec te stručno i pomoćno osoblje.

Zahvaljujemo na sredstvima Europske unije ESF (85%) i sredstvima Državnog proračuna MZO (15%).

RGNC

• rgnc-1