HelloAI – besplatan trening za studente na temu inovacija u zdravstvu

Otvorene su prijave za program HelloAI RIS u organizaciji GE Healthcare, LEITAT i Royal Institute of Technology Stockholm (KTH), uz potporu EIT Health Regional Innovation Scheme (EIT RIS). Najopsežniji obrazovni program o AI-ju (Artificial Intelligence) u zdravstvu dostupan je građanima RIS zemalja u obliku HelloAI Advanced RIS tečaja za studente, mlade istraživače, mlađe profesionalce i mlade poduzetnike koji žele steći razumijevanje o AI tehnologiji u zdravstvu.

Trening je prvenstveno namijenjen sveučilišnim studentima medicinskih, tehničkih i poslovnih fakulteta, mladim znanstvenicima i zdravstvenim djelatnicima koji su zainteresirani za istraživanje inovativnih rješenja za pristupačniju i dostupniju zdravstvenu skrb.

Cilj je HelloAI Advanced RIS programa demistificirati svijet AI-ja i predstaviti osnove i praktičnu implementaciju AI-ja sudionicima u okviru modula, sesija i događaja uživo. Trening pruža platformu za učenje na daljinu, svladavanje znanja i izazova ali i priliku da polaznici upoznaju i visokokvalificirane stručnjake GE Healthcare-a, KTH-a, LEITAT-a i druge.

Program nudi više od 15 sati videoedukativnih materijala, 3 online modula i jedan događaj uživo. Nakon uspješno završenoga programa može se zatražiti potvrda o ekvivalentnosti do 7,5 ECTS bodova. Polaznici će također dobiti i Certifikat o sudjelovanju od strane EIT Health-a. Također, program pruža i mogućnost punoga stipendiranja za prvih 350 podnositelja zahtjeva iz RIS regija na temelju državljanstva i motivacijskoga pisma. Više informacija o uvjetima dobivanja stipendije možete pronaći OVDJE.

Rokovi:
• Razdoblje predregistracije: 20. travnja – 12. svibnja 2022.
• Odabir: kontinuirano
• Razdoblje treninga: Obrazovna platforma dostupna je od 12. svibnja i zatvara se 30. kolovoza 2022.

Da biste ostvarili 100-postotni popust, i besplatno sudjelovali u treningu, prilikom registracije svakako uključite PROMO CODE: HELLORIS, koji je ekskluzivan za stanovnike zemalja RIS-a (čiji je RH sudionik). Kod je potrebno dodati pri registraciji.

Pročitajte više o HelloAI Advanced RIS, i rezervirajte svoje mjesto od 20. travnja.

Ured za projekte

Studiji i studenti