Interaktivna radionica „Razvoj bolničkih zaštitnih tekstilija sa smanjenim otpuštanjem tekstilne prašine!“

Pozivamo Vas na interaktivnu radionicu „Razvoj bolničkih zaštitnih tekstilija sa smanjenim otpuštanjem tekstilne prašine!“ čije će se aktivnosti odvijati 3. lipnja 2022. između 10 i 13 sati na lokaciji Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Savska 16/9, Zagreb u organizaciji projekta „Bolničke zaštitne tekstilije“ (HRZZ-UIP-2017-05-8780).

Dođite i upoznajte istraživanja vezana uz nastajanje bolničkih zaštitnih tekstilija sa smanjenim otpuštanjem tekstilne prašine.

Radi bolje organizacije, molimo Vas potvrdite svoj dolazak do 2. 6. 2022. na e-mail adrese: sflincec@ttf.hr i ana.vrbic@ttf.hr

Izv. prof. dr. sc. Sandra Flinčec Grgac

28.05.2022 16:42