Inženjersko natjecanje BEST Zagreb

BEST Zagreb ponovno organizira najveće studentsko inženjersko natjecanje u Europi!

Natjecanje European BEST Engineering Competition održat će se 12. i 13. ožujka 2021. Kao što je već poznato, natjecanje se odvija u dvije kategorije: Case Study i Team Design. Zadatke za navedene kategorije osmišljavaju članovi udruge BEST zajedno s tvrtkama partnerima. Cilj natjecanja je okupiti nadarene i motivirane studente inženjerskih smjerova te potaknuti njihovu kreativnost u praktičnom radu, ali i povezati ih s potencijalnim budućim poslodavcima. Prijave se zatvaraju 28. veljače.

Radi epidemiološke situacije, EBEC će se održati u online obliku, a za više informacija, svakako posjetite sljedeću mrežnu poveznicu: best.hr/ebec/press-kit/.

17.02.2021 14:41

Inženjersko natjecanje BEST Zagreb