IZBORI za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor TTF-a

Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor TTF-a održat će se u utorak, 23. ožujka 2021. i srijedu, 24. ožujka 2021.

Glasovanje će se provesti na dva biračka mjesta:

• biračko mjesto 1: Prilaz baruna Filipovića 28a, Zagreb    (predavaonica A-104)
  • biračko mjesto 2: Hallerova aleja 6a, Varaždin                  (predavaonica V6)

Glasačka mjesta bit će otvorena oba dana u vremenu od 8:00 do 20:00 sati.

Na izborima imaju pravo sudjelovati i birati svi studenti preddiplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studija Fakulteta. Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta provodit će se prema odredbama Pravilnika o izborima za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, Zakona o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama, te Statutu studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta.

Izbori za studentske predstavnike su neposredni, slobodni i tajni. Novi studentski predstavnici biraju se na razdoblje od dvije godine.

doc. dr. sc. Tihana Dekanić, predsjednica Izbornog povjerenstva

Studiji i studenti