Izbori za studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta – Popis kandidatura

Izborno povjerenstvo u sastavu

1. doc. dr. sc. Tihana Dekanić, predsjednica
  2. doc. art. Ivana Mrčela, članica
  3. Karlo Blažina, član
  4. Paula Peloza, članica
  5. Lucija Agić, zamjenica članice

pregledalo je zaprimljene kandidature sukladno Zakonu o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama, Pravilniku o izborima za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, kao i Statutu Studentskog zbora Tekstilno-tehnološkog fakulteta,  te objavljuje popis kandidatura za studentske izbore u akad. god. 2020./2021.

Ispred Izbornog povjerenstva Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta,

doc. dr. sc. Tihana Dekanić, predsjednica

doc. dr. sc. Tihana Dekanić, predsjednica Izbornog povjerenstva