Izložba 9. EDU međunarodnih studentskih radionica kostimografije, mode i tekstilnog oblikovanja te likovne kritike/eseja

Od 5.11.-15.11.2021., održat će se izložba u Galeriji ULUPUH-a (Ilica 13/1. kat) studenata Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, studenata Fakulteta primenjenih umetnosti iz Beograda, te studenata Fakulteta za dizajn iz Trzina. Izloženi su odabrani radovi s radionica kostimografije, mode i tekstilnog oblikovanja. Voditelji radionica/mentori su:  mr. red. prof. Ljiljana Petrović (Srbija),  izv. prof. Tanja Devetak (Slovenija), doc. dr. art. Ivana Bakal (Hrvatska), stručni suradnik: Đurđica Kocijančić, dipl.ing.

Partneri događaja su:

• TTF galerija / Hrvatska
  • Fakultet primenjenih umetnosti iz Beograda / Srbija
  • Fakultet za dizajn iz Trzina ‒ Pridružena članica Univerze na Primorskem / Slovenija
  • Center for Design Research / Slovenija

NaslovVrsta