Izložba: Djetelina s najmanje četiri lista - suradnja triju akademija i TTF-a

U ponedjeljak 26.06.2023. godine otvara se u 19h u Galeriji V. Bužančić izložba  Djetelina s najmanje četiri lista, retrospektivni prikaz uspješnih i nagrađivanih projekta međuinstitucionalne suradnje Muzičke akademije, Akademije dramske umjetnosti, Akademije likovne umjetnosti i Tekstilno-tehnološkog fakulteta. Od Mozartove Čarobne frule do ovogodišnje premijere Papanopulovog Amfitriona, kroz ove projekte je stasalo stotine studenata u ulogama opernih pjevača, plesača, glumaca, scenografa, kostimografa, dizajnera svijetla, redatelja, snimatelja, fotografa, dizajnera... Izložba nudi pregled najvažnijih zajedničkih projekata putem snimaka, fotografija, plakata i kostima. Izložba je ostvarena suradnjom Akademije likovnih umjetnostiAkademije dramskih umjetnostiMuzičke akademije i Tekstilno-tehnološkog fakulteta.

CENTAR ZA KULTURU NOVI ZAGREB
GALERIJA VLADIMIR BUŽANČIĆ
26. lipnja 2023. u 19 sati.

Izložba ostaje otvorena do 14. srpnja 2023.

Više na poveznici: https://czk-novi-zagreb.hr/galerija/otvorenje-izlozbe-djetelina-s-najmanje-cetiri-lista/

Izložbe
26.06.2023 09:48