Izložba odabranih radova s 8. EDU međunarodnih studentskih radionica kostimografije, mode i tekstilnog oblikovanja te likovne kritike/eseja

8. EDU međunarodne studentske radionice kostimografije, mode i tekstilnog oblikovanja održane su u razdoblju od 15.11. do 15.12.2020. u organizciji ULUPUHa i partnerstvu s domaćim i inozemnim obrazovnim institucijama (Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet, Univerzitet u Beogradu Fakultet primenjenih umetnosti, Univerza na Primorskem Fakultet za dizajn iz Trzina-Slovenija te Center for Design Research-Slovenija). Autorice projekta su doc. dr. art. Ivana Bakal i dr.sc. Silva Kalčić, a projekt se realizira uz financijsku potporu Ministarstva kulture RH i Grada Zagreba.

On-line održavanje radionica omogućeno je putem aplikacije ZOOM i WhatsApp aplikacije. Izložba odabranih radova s radionica kostimografije, mode i tekstilnog oblikovanja, može se razgledati od 16.12. do 30.12.2020. u prostorijama Galerije ULUPUH na adresi Ilica 13, 10 000 Zagreb (prvi kat). Izložba je otvorena za javnost radnim danom od 10 do 17 sati i subotom od 10 do 13 sati. Ulaz je slobodan za sve.

Izložbu se također može pogledati na mrežnoj poveznici: https://youtu.be/h7qViGTsnKk

Više informacija o samom sadržaju radionica možete vidjeti u prilogu i na poveznici:
ulupuh.hr/izlozba-8-edu-medunarodnih-studentskih-radionica-kostimografije-mode-i-tekstilnog-oblikovanja-te-likovne-kritike-eseja/

Emili Ema Sedlar, struč. spec. oec.

Izložbe
18.12.2020 09:55