Izrada suvenira Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta

Natječaj za mlade dizajnere
Izrada suvenira Sveučilišta u Zagrebu
Tekstilno-tehnološkog fakulteta

Natječaj organizira Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet u svrhu izrade suvenira.

Natjecati se mogu studenti dizajna TTF-a i svi diplomirani dizajneri koji nisu zaposleni kao profesionalni dizajneri u modnoj proizvodnji.

Rok prijave: 10.5.2022.

(uvažava se datum žiga na zaprimljenoj preporučenoj pošiljci s povratnicom)

Prijava mora sadržavati:

Ime i prezime autora ili grupe autora, adresa, smjer i godina studiranja, kontakt telefon.

Upute za autore:

Priložiti mapu s prijedlozima suvenira za Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet, uz prijedlog realizacije. Svaki prijavljeni model, uz kreativni crtež mora sadržavati i projekt modela - tehnički crtež prednje strane, bočne i stražnje strane kao i prijedlog materijala.

Predložena rješenja mogu biti odjevni predmeti poput majica s kapuljačom (tzv. hudice), torbe, uporabni predmeti poput: šalica, privjesaka za ključeve i slično. Sve treba imati predviđeno mjesto za logo TTF-a i Sveučilišta u Zagrebu.

U slučaju odabira modela autor dozvoljava organizatoru da njegov rad koristi za promotivne potrebe Fakulteta.

Mape s prijedlozima poslati ili dostaviti na adresu:

Sveučilište u Zagrebu, Tekstilno tehnološki fakultet,
Prilaz baruna Filipovića 28a, 10 000 Zagreb.

Prijedloge poslati preporučenom poštom s povratnicom ili osobno dostaviti na navedenu adresu u urudžbeni zapisnik, uz naznaku:

Za natječaj: „Izrada suvenira Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta“

Tri najbolje mape s prijedlozima bit će nagrađene

Autori će biti obaviješteni o rezultatima natječaja najkasnije do18.5.2022. putem e-maila, telefonom ili na stranicama TTF-a.

Svi prijedlozi trebaju biti originalni samostalni autorski rad ili autorski rad grupe autora

Uprava Fakulteta

15.04.2022 09:48