Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada Ane Kiš

Pristupnica  Ana Kiš održat će javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada u okviru poslijediplomskog sveučilišnog studija Tekstila znanost i tehnologija pod naslovom: Razvoj novih struktura negorivih tkanina s optimalnim omjerom toplinske zaštite i udobnosti (Development of new thermoprotective woven fabrics structure with optimal ratio of thermal protection and comfort). Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada održat će se u srijedu, 8. lipnja 2022. godine u 12 sati u predavaonici A-301 Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Prilaz baruna Filipovića 28a.

Vijeće doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija

Studiji i studenti
11.05.2022 09:40