Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada Daniela Časara Veličana

Pristupnik  Daniel Časar Veličan održat će javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada u okviru poslijediplomskog doktorskog studija "Tekstila znanost i tehnologija" pod naslovom: „Procesni parametri visokofrekventnog spajanja dijelova namjenske odjeće“ (Process parameters of high-frequency welding of special purpose clothing parts). Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada održat će se 24. travnja 2023. godine u 12:00 sati u Vijećnici Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Prilaz baruna Filipovića 28a.

Vijeće doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija

Studiji i studenti
14.04.2023 10:58