Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada Ines Katić Križmančić

Pristupnica  Ines Katić Križmančić održat će javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada u okviru poslijediplomskog doktorskog studija "Tekstilna znanost i tehnologija" pod naslovom: "Razvoj i karakterizacija materijala za nogometnu odjeću s ciljem optimizacije udobnosti i trajnosti" (Development and characterization of football clothing materials with the aim of optimizing comfort and durability).

Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada održat će se 18. svibnja 2023. godine u 12:00 sati u predavaonici A - 301 Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Prilaz baruna Filipovića 28a.

Vijeće doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija

Studiji i studenti
09.05.2023 12:08