Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada Marije Nakić

Pristupnica  Marija Nakić održat će javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada u okviru poslijediplomskog doktorskog studija "Tekstila znanost i tehnologija" pod naslovom: „Projektiranje replike „Dubrovačkog šudara“ i trajna pohrana njegovih tehničkih značajki“ (Design of the „Dubrovnik šudar“ replica and permanent storage of its technical features). Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada održat će se 24. travnja 2023. godine u 13:00 sati u Vijećnici Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Prilaz baruna Filipovića 28a.

Jedan član povjerenstva će zbog bolesti biti prisutan online.

Vijeće doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija

Studiji i studenti
14.04.2023 11:00