Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada Mislava Majdaka

Pristupnik Mislav Majdak održat će javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada u okviru poslijediplomskog sveučilišnog studija Tekstila znanost i tehnologija pod naslovom: Antimikrobne prevlake s nanočesticama za biorazgradive polimere i tekstilne materijale (Antimicrobial coatings with nanoparticles for biodegradable polymers and textile materials). Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada održat će se u srijedu 22. veljače 2023.  godine u 12 sati u predavaonici A-301 Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Prilaz baruna Filipovića 28a.

Vijeće doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija

Studiji i studenti
18.01.2023 13:48