Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada Paule Marasović

Pristupnica  Paula Marasović održat će javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada u okviru poslijediplomskog doktorskog studija "Tekstila znanost i tehnologija" pod naslovom: "Development of nonwoven agrotextiles from natural and renewable sources for mulching application " („Razvoj netkanog agrotekstila iz prirodnih i obnovljivih izvora za primjenu u malčiranju“). Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada održat će se 23. ožujka 2023. godine u 11:00 sati u laboratoriju Zavoda za projektiranje i menadžment tekstila, B-008, Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Prilaz baruna Filipovića 28a.

Vijeće doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija

Studiji i studenti
09.03.2023 16:00