Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada pristupnice Rajne Malinar

Pristupnica Rajna Malinar održat će javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada u okviru poslijediplomskog doktorskog studija "Tekstila znanost i tehnologija" pod naslovom: "Razvoj i modifikacija pamučnih tkanina sa smanjenim generiranjem tekstilne prašine za primjenu u bolničkom okruženju". Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada održat će se 17. 2. 2021.  godine u 10 sati u predavaonici A-301 Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Prilaz baruna Filipovića 28a.

Sukladno epidemiološkim mjerama, broj osoba u predavaonici ne smije biti veći od 25.

Vijeće doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija

Studiji i studenti
09.02.2021 12:29