Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada pristupnice Željke Pavlović, mag.ing.techn.text.

Pristupnica Željka Pavlović održat će javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada u okviru poslijediplomskog doktorskog studija "Tekstila znanost i tehnologija" pod naslovom: "Termofiziološka svojstva pletiva uvjetovana procesom pletenja i strukturom pletiva" („Thermophysiological properties of knitted fabrics as a function of the knitting process and structure“). Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada održat će se 15.07.2020. godine u 10,00  sati u predavaonici A-301 Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Prilaz baruna Filipovića 28a, Zagreb.

Vijeće doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija 06.07.2020.

Studiji i studenti
06.07.2020 16:13