Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada Tee Kaurin

Pristupnica Tea Kaurin održat će javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada u okviru poslijediplomskog doktorskog studija "Tekstila znanost i tehnologija" pod naslovom: "Modifikacije poliesterske tkanine s ciljem poboljšanog vezanja biopolimera kitozana i smanjenja sadržaja čestične tvari u otpadnoj vodi od procesa pranja" („Modification of polyester fabric to improve the binding of the biopolymer chitosan and reduce the particle content in wastewater from the washing process”). Javno izlaganje o očekivanom izvornom znanstvenom doprinosu doktorskog rada održat će se 27. 1. 2023.  godine u  12,00  sati u Vijećnici Tekstilno-tehnološkog fakulteta, A-103, Prilaz baruna Filipovića 28a.

Vijeće doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija

Studiji i studenti
18.01.2023 13:50