Knjiga autora prof. dr. sc. Žarka Paića i izv. prof. dr. sc. Krešimira Purgara uvrštena u popis obavezne literature Sveučilišta Humboldt u Berlinu

Fakultet za kulturu, društvene znanosti i obrazovanje, Institut za umjetnost i vizualnu povijest, Sveučilišta Humboldt u Berlinu (njem. Kultur-, Sozial- und Bildungswissenschaftliche Fakultät, Institut für Kunst- und Bildgeschichte), u ljetnom semestru 2020. uvrstio je u popis obavezne literature u okviru kolegija Povijest i teorija slika (njem. Geschichte und Theorie der Bilder) knjigu autora prof. dr. sc. Žarka Paića i izv. prof. dr. sc. Krešimira Purgara pod naslovom „Theorizing images“ u izdanju izdavačke kuće Cambridge Scholars Publishing.

Također, krajem 2021. u izdanju izdavačke kuće Cambridge Scholars Publishing najavljeno je izdavanje knjige pod naslovom „Homo Kybernetes: The Technosphere as a New Aesthetic“ autora Dietera Merscha u okviru edicije pod uredništvom prof. dr. sc. Žarka Paića.

09.04.2021 12:38