KONAČNI REZULTATI – JESENSKI ROK / UPISI NA DIPLOMSKI STUDIJ 2022./2023.

Na slijedećoj poveznici se nalaze informacije u vezi prijemnog ispita i upisa na diplomske studije u akademsku godinu 2022./2023.:

Konačni rezultati za upis u I. godinu preddiplomskih sveučilišnih i preddiplomskog stručnog studija ak.god. 2022./2023. na Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet – rujanski razredbeni rok

Nakon održanog roka za prigovore od 8. 9. 2022. godine u Zagrebu, utvrđeni su konačni rezultati provjere posebnih sposobnosti u rujanskom razredbenom postupku za studije i smjerove:

1. preddiplomski sveučilišni studij: Tekstilna tehnologija i inženjerstvo (TTI), smjer: Industrijski dizajn tekstila i odjeće (IDTO)

2. preddiplomski sveučilišni studij: Tekstilni i modni dizajn (TMD)

Mole se pristupnici da dobro pročitaju priloge (pogotovo prilog: Informacije o upisu) koji su sastavni dio ove vijesti.

Prodekan za nastavu: prof. dr. sc. Tomislav Rolich

Studiji i studenti
08.09.2022 17:10

KONAČNI REZULTATI – JESENSKI ROK / UPISI NA DIPLOMSKI STUDIJ 2022./2023.