Konačni rezultati razredbenog ispita u rujnu te upis u 2023./2024.

Obavijest kandidatima o konačnim rezultatima za upis u ak.god. 2023./2024. na Tekstilno-tehnološki fakultet – rujanski razredbeni rok, Zagreb i Varaždin

Nakon održanog roka za prigovore od 7. 9. 2023. godine u Zagrebu, utvrđeni su konačni rezultati provjere posebnih sposobnosti u rujanskom razredbenom postupku za studije i smjerove:

1. sveučilišni prijediplomski studij: Tekstilna tehnologija i inženjerstvo (TTI), smjer: Industrijski dizajn tekstila i odjeće (IDTO) te

2. sveučilišni prijediplomski studij: Tekstilni i modni dizajn (TMD)

Kandidati koji će prema konačnoj rang listi u platformi Postani student steći pravo upisa, mogu se doći upisati ili elektroničkim putem ili osobno u Studentskoj referadi Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, 19. i 20. rujna 2023. godine do 13:00 sati.

U slučaju nepristupanja upisu u navedenom roku gubi se pravo upisa.

Mole se kandidati da dobro pročitaju prilog: Informacije o upisu, koji se odnosi na upise i u Zagrebu i u Varaždinu, bez obzira o provjeri posebnih sposobnosti. Time su završeni prijemni ispiti i upisi u I. godinu prijediplomskih studija akademske godine 2023./2024.

Čestitamo kandidatima na postignutom rezultatu te želimo uspjeh na daljnjem studiranju na prijediplomskim studijima u Zagrebu i Varaždinu!

U prilogu se nalazi obavijest o upisu u I. godinu sveučilišnih prijediplomskih i stručnih prijediplomskih studija u ak. god. 2023./2024.

Prodekan za nastavu: prof. dr. sc. Tomislav Rolich

07.09.2023 13:50

Konačni rezultati razredbenog ispita u rujnu te upis u 2023./2024.